Автомобіль – це любляча дружина, яка потребує любові до себе. Вона піклується про вирішення ваших потреб шляхом швидкої та безпечної доставки вас в місце призначення. Вона забезпечує комфорт, разом з яким народжується і чудовий настрій. Проте, будь-яке піклування та любов потребує віддачі. Ваше авто – це завжди ваша відповідальність.

Motor Centre в місті Коломия допоможе зберегти теплі стосунки між вами й вашим автомобілем. Ми займаємось продажем нових автомобільних запчастин до легкових автомобілів, мікроавтобусів та вантажних фургонів, ціна на котрі не розчаровує наших клієнтів.

Приємний сервіс та простота пошуку дадуть вам змогу не витрачати зайвий час намарно. Все, що вам потрібно – скористатись об’ємним каталогом деталей, в якому ви зможете знайти все, що потребує ваша автівка. Бажаєте оновити зовнішній вигляд? Потрібно підвищити впевненість гальмівної системи, або ж оновити запчастини двигуна? Зробіть це швидко й якісно, користуючись послугами, які ми надаємо.

Motor Centre товаришує з поштовими відділеннями – доставка здійснюється в кожен населений пункт України. Звертайтесь до нас за телефоном, або ж відвідайте наш магазин в Коломиї. Ми чекаємо на вас.